nr 618 3153
Soffa
Louis XVI-stil, längd: 150
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
500 kr |
måndag 11 januari 2010 kl 17:30:30
Tid |
Kund |
Bud |
200 kr
400 kr
500 kr